კინოსეანსების განრიგი

კვირა at 12:00

ვეშაპი ლორინოდან

პოლონეთი, 2019, 59 წთ

 

რეჟისორი: მაჩეი ცუსკე

დამდგმელი ოპერატორი: პიოტრ ბერნაშ

სცენარი: მაჩეი ცუსკე

მუსიკა: მიხალ იაცაშეკი

ხმა: მარჩინ ლენარჩიკ, იაროსლავ სადოვსკი

მონტაჟი: კატაჟინა ოჟეხოვსკა

პროდიუსერები: მიკოლაი პოკრომსკი, ალდონა პოკრომსკა (Pokromski Studio)

 

კვირა at 12:00

საჩუქარი

იტალია, 2019; 89 წთ.

 

რეჟისორი: ჯულიანო ფრატინი

სცენარის ავტორი: ჯულიანო ფრატინი

დამდგმელი ოპერატორი: ფრანჩესკო კრისპინო, სტეფანო ტალონე

მონტაჟი: მაურიციო ბალივო 

მუსიკა: ბერნარდინო ფრატინი, Pipe's Not Dead

პროდიუსერი: ჯულიანო ფრატინი

წარმოება: Infinitas Film

როლებში: ჯუზეპე ლანჩი, ალი ჩამრაევი, ანდრეი ა. ტარკოვსკი, მარლენ ხუციევი, ნორმან მოცატო, კრშიშტოფ ზანუსი, დონატელა ბალივო, ენრიკა ფიკო, მანოლო ბოლონინი, რენცო როსელინი, ლუჩიანო ტოვოლი 

 

კვირა at 12:00

დისკვალიფიცირებული

ტუნისი, საფრანგეთი, კატარი, 2020; 114 წუთი.

 

რეჟისორი: ჰამზა ოუნი

სცენარის ავტორები: ჰამზა ოუნი, სესილ ვარგაფტიგი

პროდიუსერები: ერიგე სეჰირი, სტეფან ჟურდენი, აჰმედ ქეფი 

 

კვირა at 12:00

აღთქმული მიწა

იტალია, 2020

 

რეჟისორი: დანიელე ტომასო

სცენარის ავტორი: დანიელე ტომასო

მონტაჟი: ანჯელო მუსჩიანა

დამდგმელი ოპერატორი: იარი მარჩელი

მუსიკა: ვალერიო ვილიარი

 

კვირა at 12:00

პარიზის კალიგრამები

საფრანგეთი/გერმანია, 2020, 129 წთ.

 

 

რეჟისორი და სცენარის ავტორი: ულრიკე ოტინგერი

დამდგმელი ოპერატორი: ულრიკე ოტინგერი

მონტაჟი: ანეტ ფლემინგი

ხმა: ტიმოთი ალაზრაკი

პროდიუსერები: თომას კუფუსი, კორნელია თეუნი

თანაპროდიუსერები: პიერ-ოლივიე ბარდე, ჟერალდ კოლასი 

თანაწარმოება: Idéale Audience, Paris INA- Institut national de L’audiovisuel, Paris ZDF/3sat, Mainz

 

კვირა at 12:00

ბაზილი

უკრაინა, 2020; 65წთ.

 

რეჟისორი: რომან შირმანი

სცენარი: რომან შირმანი / სემეონ სლუჩევსკი

დამდგმელი ოპერატორი: ოლეკსიი სტეპანოვი

პროდიუსერი: ჰენადი კოფმანი

 

კვირა at 12:00

აიუნი

დიდი ბრიტანეთი/ყატარი, 2020; 75 წუთი.

 

რეჟისორი: იასმინ ფედა

სცენარის ავტორი: იასმინ ფედა

პროდიუსერები: ჰიუ ჰარტფორდი, ელჰუმ შაკერიფარი

 

კვირა at 12:00

უარყოფითი რიცხვები

საქართველო/საფრანგეთი/იტალია, 2019 , 90 წთ. 

 

 

რეჟისორი: უტა ბერია

სცენარი: უტა ბერია

ოპერატორი: ტატო კოტეტიშვილი

მხატვარი: იკა ავალიანი

კოსტიუმები: თინათინ კვინიკაძე

მონტაჟი: ალექსანდრე კურანოვი, ნოდარ ნოზაძე

ხმა: ოლივერ ლეროი

მონაწილეობენ: სანდრო კალანდაძე, გიორგი ხურცილავა, გაგა შიშინაშვილი, თედო ბექაური, ბიკო ბარბაქაძე, ანა ჯავახიშვილი, ლაშა კაციაშვილი

მუსიკა: Tete Noise, სანდრო ჩინჩანლაძე

პროდიუსერი: დავით ისაკაძე, კონსტანტინე თაყაიშვილი

თანაპროდიუსერი: ლოიკ მაგნერონი, ბრეტ უოლკერი, მიგელ გოვეა, ალფრედო ფედერიკო, 

წარმოება: Magnet Films,  Wide, Alief, 39 Films

 

კვირა at 12:00

მკვდარი სულების არდადეგები

საქართველო, 2020; 67 წთ. 

 

რეჟისორი: კეკო ჭელიძის

სცენარი: კეკო ჭელიძე, კოტე კალანდაძე

ოპერატორი: კოტე კალანდაძე

მონტაჟი: კოტე კალანდაძე, კეკო ჭელიძე, ელენე ასათიანი

მუსიკა: ლევან სვანიძე, გია თოიძე

ხმა: კოტე კალანდაძე

ფერების კორექცია: ლევან კუხაშვილი

მონაწილეობენ: ლევან სვანიძე, ლამარა სვანიძე, ინგა მღებრიშვილი, გია თოიძე

პროდიუსერები: კოტე კალანდაძე, ელენე მარგველაშვილი

საპროდიუსერო კომპანია: Parachute Films

 

BIAFF ვიდეო თრეილერი

ახალი ამბები

20 სექ

#BIAFF2020 - COVIDEO სექციის მოკლემეტრაჟიანი ფილმების სექციის აუდიტორიის პრიზი

#BIAFF2020 - COVIDEO სექციის მოკლემეტრაჟიანი ფილმების სექციის აუდიტორიის პრიზი  BIAFF2020 ბათუმის საერთაშორისო...

12 სექ

BIAFF საერთაშორისო კინოფესტივალი სექტემბრის ნაცვლად ოქტომბერში გაიმართება

BIAFF საერთაშორისო კინოფესტივალი სექტემბრის ნაცვლად ოქტომბერში გაიმართებააჭარის რეგიონში არსებული პანდემიური სიტუაციის გაუარესების...

09 სექ

#BIAFF2020 - COVIDEO სექციის ფილმების ნახვა შესაძლებელია BIAFF ფეისბუქ გვერდზე

BIAFF2020 ბათუმის საერთაშორისო კინოფესტივალზე წელს წარმოდგენილია სპეციალური საკონკურსო სექცია - "COVIDEO", რომელშიც...

07 სექ

BIAFF 2020 - ბათუმის საერთაშორისო კინოფესტივალის სრული პროგრამა (საკონკურსო და არასაკონკრუსო სექციები) და ჟიურის შემადგენლობა

  ბათუმის საავტორო ფილმების მე-15 საერთაშორისო კინოფესტივალი ტარდება 2020 წლის 13-20 სექტემბერს. ბათუმის...