კინოსეანსების განრიგი

პარასკევი at 18:00

გულგრილად ლამაზი

თურქეთი, 2019 წ., 94 წუთი

  

რეჟისორი: ქივანჩ სეზერი

 

სცენარის ავტორი: ქივანჩ სეზერი

 

დამდგმელი ოპერატორი: ჰათიფ ქარაბუდაქი

 

მუსიკა: ჩან საქა, თურგუთ მავუქი

 

მონტაჟი: სელდა თაშქინი

 

დამდგმელი მხატვარი: ალჯესთე ვეგნერი, რეიჰან აჯარი

 

მონაწილეობენ: ალიჩან იუჩესოი, ბაშაქ ოზჯანი

 

პროდიუსერები: ქანათ დოღრამაჯი, ქივანჩ სეზერი, თოლგა ქარაჩელიქი

 

წარმოება: Asteros Film

 

თანაწარმოება: Zebra Productions, Karacelik film, Işık Sanat, Bando post

 

 

 

პარასკევი at 20:00

მბრძანებლის ხმა

უნგრეთი, კანადა, საფრანგეთი, შვედეი, აშშ; 2018 წ., 108 წუთი

 

რეჟისორი: გიორგ პალფი

სცენარისტები: გიორგ პალფი, გერგო ნაგი, სოფია რუტკაი

მსახიობები: საბა პოლგარი, პეტერსონ ერიკი, დიანა კისი, ანჯელო ცარუჩასი, ადამ ფეკეტე, ილდიკო ბანსაგი 

გაყიდვები: უნგრეთის ეროვნული კინოფონდი

 

პარასკევი at 12:00

როცა ხურმები იზრდებოდნენ

აზერბაიჯანი/ავსტრია, 2019 წ., 118 წთ.

 

რეჟისორი: ჰილალ ბაიდაროვი

სცენარის ავტორი: ჰილალ ბაიდაროვი

დამდგმელი ოპერატორი: ჰილალ ბაიდაროვი

მონტაჟი: ჰილალ ბაიდაროვი

პროდიუსერები: ჰილალ ბაიდაროვი, მაევა რანაივოიაონა, გეორგ ტილერი 

წარმოება: Subobscura Films, Ucqar Film (აზერბაიჯანი)

 

პარასკევი at 22:30

ბატონი ჯონსი

პოლონეთი/უკრაინა/დიდი ბრიტანეთი, 2019, 141წთ. 

 

რეჟისორი: აგნიეშკა ჰოლანდი 

სცენარის ავტორი: ანდრეა ჩალუპა 

ოპერატორი: ტომას ნაუმიუკი 

მონტაჟი: მიხალ ზამეჩკი 

მუსიკა: ანტონი კომასა ლაზარკიევიჩი 

როლებში: ჯეიმს ნორტონი, ვანესა კირბი, პიტერ სარსგარდი, ჯოზეფ მავლე, ფენელა ვულგარი, კენეტ გრანჰამი, სელენ ჯონსი. 

პროდიუსერი: კლაუდია სმიეა, ანდრეა ჩალუპა, სტანისლავ დძიეძიჩი, ანგუს ლამონტი, ეგორ ოლესოვი

კო-პროდუქცია Film Produkcja

 

პარასკევი at 16:30

ახალი გაფრენა სოლარისისკენ

რუსეთი, 2019; 45 წთ.

 

რეჟისორი / სცენარის ავტორი: ირაკლი კვირიკაძე

რედაქტირება: ირაკლი კვირიკაძე

პროდიუსერი: ნატალია ოპალევა

 

პარასკევი at 17:30

აიღე

ავსტრალია, 2019; 9წთ

 

რეჟისორი: ვიქტორია ჰანტი

პროდიუსერი: მარგო ნაში

მონაწილეობენ: ვიქტორია ჰანთი

დამდგმელი ოპერატორი: ბორის ბაგატინი, სემ ჯეიმსი, მეტ მაკოსკერი, მარტინ ფოქსი, ჯეიმს ბრაუნი

მონტაჟი: მარგო ნაში

 

პარასკევი at 17:30

ზღვის ტალღები

ირანი, 2018; 16წთ.

 

რეჟისორი: ამირ გოლამი

სცენარის ავტორი: ამირ გოლამი

პროდიუსერი: ამირ გოლამი

 

პარასკევი at 14:00

ყვირილი

რუსეთი, 2019; 23წთ.

 

რეჟისორი: ტომა სტენკო

ოპერატორი: ვახტანგ ხუბუტია

მონტაჟი: ტომა სტენკო, ირაკლი კვირიკაძე

 

პარასკევი at 17:30

ღმერთი ურჩხული

არგენტინა, 2019; 10წთ.

 

რეჟისორი/სცენარის ავტორი:აგუსტინა სან მარტინი

დამდგმელი ოპერატორი: კონსტანცა სანდოვალი

მონაწილეობენ: კამილა დობრუსკი, ემილიო ვოდანოვიჩ, მარიალი რუბიო, იზაბელა რაპაცო

მწარმოებელი კომპანია: IMPRUDENCIA

 

პარასკევი at 17:30

მანო ა მანო

საფრანგეთი, 2018; 23წთ

 

რეჟისორი/სცენარის ავტორი: ლუიზ კურვუაზიე

მონაწილეობენ: ები ნეუბერგერი, ლუკა ბერნინი

პროდიუსერი: ბრუნო მორა

 

პარასკევი at 14:00

იმედი

ბელორუსია, 2019; 26წთ.

 

რეჟისორი/სცენარის ავტორი: ალექსანდრა მარკოვა

დამდგმელი ოპერატორი: ვიქტორ ბონდაროვიჩი

მონტაჟი: ალექსანდრა მარკოვა

მუსიკა: ალექსადნრ ლიტვინოვსკი

ხმის რეჟისორი: დმიტრი პეტრუსენკო

პროდიუსერი: ეროვნული ფილმების სტუდია “Belarusfilm”

 

პარასკევი at 17:30

შესანიშნავი 60 დღე

სამხრეთ კორეა, 2019; 9წთ

 

რეჟისორი/სცენარის ავტორი: ტაევუ კიმ

დამდგმელი ოპერატორი: დანიელ მაკენდრიკი

მონტაჟი: ტაევუ კიმ

მონაწილეობენ: სეუნგჯუნ ოჰი, ჯიიუნგ ჰანი, იონჰე სეული

მუსიკა: მედ ფრეში

 

პარასკევი at 14:00

ინდაური

ავღანეთი, 2019; 15წთ

 

რეჟისორი/სცენარის ავტორი: ამირ მასუდ სოჰეილი

დამდგმელი ოპერატორი: სეიდ ვაქეფ ჰოსეინი

მონტაჟი: რეზა დაგაგი

მუსიკა: ტინ სოჰეილი

პროდიუსერი: ამირ მასუდ სოჰეილი/სეიდ ჯალალ როჰანი

პროდიუსერი: ედრის სალეჰი

მონაწილეობენ: ჰაშმათ ფანაი/სეიდ მორტეზა ალავი

 

პარასკევი at 17:30

გამორჩეული გრძნობები

საფრანგეთი, 2019; 11წთ.


რეჟისორი: კარენ მარჩიანო

სცენარის ავტორი: მაიკელ დელმარი

დამდგმელი ოპერატორი: ლეო ჰინსტინი

მონტაჟი: პინელ კრისტოფი

მონაწილეობენ: ბიანკა ლი, არნო განუ, ან ლუარე, პასკალ არბიო

პროდიუსერი: კარენ მარჩიანო

 

პარასკევი at 14:00

დელირიუმი

ირანი, 2019;16წთ

 

რეჟისორები: ვაჰიდ და ნავიდ ნამი

სცენარის ავტორები: ვაჰიდ და ნავიდ ნამი

მონაწილეობენ: იუსეფ დარიადელი, მოჰადესე ჰეირათი

დამდგმელი ოპერატორი: ჰამიდ მერაფრუზი

მონტაჟი: ვაჰიდ ნამი

მწარმოებელი: Ark Film Company

აღმასრულებელი პროდიუსერი: ალი იმანი რაადი

 

პარასკევი at 17:30

ბრმა სიყვარული

გერმანია, 2019; 18წთ

 

რეჟისორი: ბიძინა გოგიბერიძე

სცენარის ავტორი: ჯანლუკა ბრუნო, ბიძინა გოგიბერიძე

პროდიუსერი: ჯანლუკა ბრუნო

მონაწილეობენ: ალისია როსინკსი, მაიკელ კნოფლერი

 

პარასკევი at 14:00

ბებო აქსო

ისრაელი, 2019; 26 წთ

 

რეჟისორი: მეგი ბასილია

სცენარის ავტორი: მეგი ბასილია

პროდიუსერი: ნეტტა შალევი

 

პარასკევი at 14:00

ბაგატელი

აშშ, 2019; 30წთ

 

რეჟისორი/სცენარის ავტორი: დანიელ ლევინი

დამდგმელი ოპერატორი: ზივ ბერკოვიჩი

მონაწილეობენ: ევგენია კრეგჟდე, ბლეიკ დელონგი

პროდიუსერი: ჩავდარ გეორგიევი

 

პარასკევი at 17:30

ანა

უკრაინა/ისრაელი/დიდი ბრიტანეთი; 15წთ.

 

რეჟისორი/სცენარისტი: დეკელ ბერენსონი

ოპერატორი: ვოვა ივანოვი

მონტაჟი: ტროიანოვსკი

პროდიუსერები: მერლინ მერტონი, ვიტალი შერმეტიევი, ოლგა ბეზხმელნიცინა

 

BIAFF ვიდეო თრეილერი

ახალი ამბები

15 სექ

BIAFF ბათუმის კინოფესტივალი - საჭირო ინფო - ფესტივალის კატალოგი, ლოკაციები, მასტერკლასების / კინოსეანსების განრიგი და ბილეთების დაჯავშნის ფორმა

 BIAFF ბათუმის საავტორო ფილმების მე-14 საერთაშორისო კინოფესტივალი 2019 წლის 15-22 სექტემბერს გაიმართება. ...

10 სექ

BIAFF 2019 - კინოსეანსების ყოველდღიური განრიგი

BIAFF 2019 -  კინოსეანსების განრიგი კინოსეანსების განრიგი -კინოთეატრი „აპოლო“ (მ.აბაშიძის 17)   16 სექტემბერი...

10 სექ

BIAFF 2019 - ბათუმის კინოფესტივალის საპატიო სტუმრები და მასტერკლასების პროგრამა

  BIAFF ბათუმის საავტორო ფილმების მე-14 საერთაშორისო კინოფესტივალი 2019 წლის 15-22 სექტემბერს გაიმართება. ...

09 სექ

BIAFF 2019 - ბათუმის კინოფესტივალის საერთაშორისო საკონკურსო სექციების პროგრამა და ჟიურის შემადგენლობა

 BIAFF ბათუმის საავტორო ფილმების მე-14 საერთაშორისო კინოფესტივალი 2019 წლის 15-22 სექტემბერს გაიმართება. ...